/Files/images/Бакалавр.jpg

З метою ознайомлення випускників ЗЗСО з умовами вступу до закладів вищої освіти у 2021році та правилами прийому до Національного університету водного господарства та природокористування, структурними підрозділами університету проводяться онлайн Дні відкритих дверей, який відбудеться 19.05.2021року 0 17.00 за посиланням https://youtu.be/IPBfmfwpSoI .

З повагою доцент кафедри суспільних дисциплін Сокаль Валентина Анатоліївна0971434522


Cпеціальності кафедри суспільних дисциплін Національного університетуводного господарствата природокористування І (бакалаврського) освітнього рівня : 053 Психологія, 014 Середняосвіта (історія).

При кафедрі також відкриті магістратури за спеціальностями: 011 Освітні, педагогічні науки, освітні програми: Педагогіка вищої школи та Соціально-виховна робота дітьми та молоддю, та 053 Психологія.(предмет ЗНО: іноземнамова).
За детальнішою інформацією щодо особливостей вступу у2021році на спеціальності кафедри можна звернутись до Сокаль Валентини Анатоліївни, к.п.н., доцента кафедри суспільних дисциплін, тел.0971434522Презентаційний журналВідкриття абсолютно нових в Україні Освітніх програм зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій (м. Київ):

1.Освітня програма «Державне управління національним інформаційним простором»

-Готуються фахівці-управлінці із протиборства у інформаційних війнах (держави та бізнесу) та забезпечення національної інформаційної безпеки держави та інформаційної безпеки великого бізнесу

2.Освітня програма «Державне управління соціально-психологічними процесами у суспільстві»

-Готуються фахівці із психології управління в державі та бізнесі

3.Освітня програма «Публічне управління та адміністрування»

-Готуються фахівці-управлінці із налагодження суспільних комунікацій в державі та за кордоном (для державного управління та управління в бізнесі), створення іміджу політдіячів та державних (громадських) діячів, управлінців для територіального (масштабного) розвитку держави та бізнесу.

Наші освітні програми розроблені і реалізуються у навчанні за повної підтримки і участі наших партнерів - органів державної влади відповідного профілю діяльності. Саме наші партнери і є замовниками на підготовку та працедавцями для наших випускників.

Суттєвою відмінністю навчання саме в нашому університеті за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за будь-якою освітньою програмою є те, що ми надаємо виключно практичні знання, які потребують працедавці. Крім того, ми реально сприяємо працевлаштуванню наших випускників.


Шановні колеги! Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує Вас, абітурієнтів та батьків на профорієнтаційнузустріч, яка відбудеться 27 лютого2021року о12-00годині.

Захід проходитиме на платформіZOOM.

Підключитись до конференції можна за посиланням:

https://zoom.us/j/94854107743?pwd=dXVPWitJMWJRZmpMc0dzbFBROWdtZz09

Ідентифікатор конференції:948 5410 7743

Код доступу:105407

Прохання поширити інформацію у ваших соціальних мережах ( Facebook, Viber, Telegram тощо).

/Files/images/изображение_2021-02-24_093221.png


Факультет Інфраструктури і рухомого складу залізниць Державного університету інфраструктури та технологій запрошує учнів Вашого закладуосвітина навчання таздобуттявищої освіти за інженерними спеціальностями.

Наш факультет має зручне територіальне розміщення: місто Київ, біля залізничного вокзалу (з боку будівлі Південного вокзалу).

Звертаємося до Вас з проханням ознайомити учнів Вашогозакладу освітиз інформацією рекламного проспекту факультету.

Сподіваємось на подальшу співпрацю в підготовці гідних фахівців галузей національної економіки України.

З повагою ,

декан факультету ІРСЗ

Твердомед Володимир Миколайович

Якщо Ви маєтедо насзапитання та пропозиції, можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом:

тел.(044) 591-51-29

моб. тел. (099) 360-23-14

email:firsz@gsuite.duit.edu.ua

Facebook:/duit.irsz

Перейти на сайт факультету

https://firsz.duit.edu.ua/


Кiлькiсть переглядiв: 186

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.