ОПИСОВИЙ ЗВІТ

Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

про фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу за 2020 рік

1. Робота щодо розвитку масової фізичної культури у звітному періоді здійснювалася відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та ряду чинних документів.

Районною радою рішенням районної ради 2019 року прийнято Програму розвитку фізичної культури і спорту в Рокитнівському районі на 2019 – 2020 роки. Програма направлена на фізичне та патріотичне виховання населення, формування здорового способу життя та зміцнення моральних засад суспільства. Школа протягом звітного періоду направляла свою роботу на виконання Указів Президента України, Постанов Кабінету Міністрів України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрації щодо розвитку фізичної культури і спорту.

Щорічно вживаються заходи щодо покращення оздоровчої роботи серед школярів. Питання про стан фізкультурно-оздоровчої роботи в школі розглянуто на засіданні педагогічної ради,та на нарадах при директорі протягом року.

На виконання вимог Законів України «Про освіту», «Про фізичну культуру і спорт», завдань Цільової Комплексної програми «Фізичне виховання – здоров’я нації», наказу МОН України від 21.07.2003 року № 486, листів МОН України від 20.03.2009 року № 1/9-182 «Щодо особливостей застосування контрольних навчальних нормативів і вимог з фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах», від 18.03.2009 року № 1/9-173 «Щодо проведення державної підсумкової атестації з фізичної культури», в школі протягом 2020 року проведена певна робота у напрямку розвитку олімпійських і не олімпійських видів спорту в школі.

В школі протягом 2020 року було проведено змагання з легкої атлетики, футболу, «Старти надій» (для 5-7 класів), волейболу, козацький гарт, Олімпійське лелеченя, шашок, шахів, настільного тенісу, Джура, тиждень фізичної культури, "День фізичної культури та спорту"

З метою реалізації галузі «Здоров’я і фізична культура» Державного стандарту початкової, базової і повної середньої освіти, виконання робочих навчальних планів і програм в загальноосвітніх навчальних закладах в 1-11 класах проводяться три уроки фізкультури на тиждень.

У школі викладають фізичне виховання 2 вчителі фізичної культури.

Впродовж літа 2020 року підготовлено матеріально-технічну базу для занять фізкультурою та спортом, а саме: відремонтовано спортивну кімнату, спортивні майданчики.

Протягом першого тижня вересня 2020 року в рамках Олімпійського тижня був проведений Олімпійський урок.

Результати виступів учнів школи на районних, обласних, всеукраїнських змаганнях за 2020 рік. – 0.

2. Кількість учнів школи, які входили до складу збірних команд області. – 0.

3. Заходи, здійснені в школі з метою відзначення учасників районних змагань – було нагороджено на святі «Останнього дзвоника», «Першого дзвоника» та на загальношкільній лінійці.

4. Статистичні дані по медико-педагогічному контролю учнів школи.

Протягом 2020 року проведені профілактичні медичні огляди учнів щодо віднесення їх до відповідних груп здоров’я, здійснюється впровадження медико-педагогічного контролю за станом здоров’я учнів ЗНЗ.

- всього учнів - 159

- основна група - 62

- підготовча - 43

- спеціальна – 41

- звільнені –13

З метою пiдвищення рухової активностi учнів на протязi навчального дня з учнями 1 – 11 класів на кожному уроці проводяться фізкультхвилинки. З метою запобігання травматизму на уроках фізичної культури та під час проведення позакласної роботи обов’язково проводиться вступний та цільовий інструктаж з учнями та педагогічними працівниками.

5. Потреба у спортивному інвентарі: м'ячі футбольні – 8 шт., фішки спортивні – 10 шт., спортивна форма , футбольна (16шт.), секундомір – 1 шт., скакалка – 20 шт.

В.о директора школи: Оксана ФЕДОРОВИЧ

Вчитель фізичної культури: Сергій ЛИТМАН

Список дітей за медичними групами

Загальна кількість - 159

Основна – 62

Підготовча – 43

Спеціальна – 41

Звільнені – 13

В.о Директор школи: О.І. Федорович

Вчитель фізичної культури: С.П .ЛитманКiлькiсть переглядiв: 217

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.